2. JAVNI POZIV PODJETNO V SVET PODJETNIŠTVA 2013

Obveščamo vas, da je Mariborska razvojna agencija 16.05.2013 na spletni strani www.mra.si objavila drugi javni poziv za vključitev v operacijo Podjetno v svet podjetništva 2013 za Podravsko regijo. Operacija je namenjena spodbujanju podjetništva med mlajšimi brezposelnimi z višjo ali visoko stopnjo izobrazbe ter spodbujanju odpiranja novih delovnih mest. Temeljna ideja operacije je ponuditi udeležencem, izbranim na javnih razpisih, strokovno pomoč in dodatna usposabljanja, ki jih potrebujejo pri razvoju podjetniške ideje v delujočo podjetje.

Več informacij o sami operaciji in javnem pozivu se nahaja v priloženem dokumentu.

Rok za oddajo vlog je 14.06.2013.

Za dodatne informacije so vam predstavniki Mariborske razvojne agencije na voljo na elektronskem naslovu Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. ter tel. št. (02) 333 13 19.

PRENOS:
docxBodoči mladi podjetniki