POZIV TURISTIČNEGA DRUŠTVA "DEDIŠČINA" ZA IZVEDBO JURJEVEGA

TURISTIČNO DRUŠTVO »DEDIŠČINA«

JUROVSKI DOL                                                                            Jurovski Dol, 10.4.2015

TR.: ABANKA VIPA d.d.   05100-8010616448

DAV. ŠT.: 99898004 Mat.št.: 1163981

POZIV ZA IZVEDBO JURJEVEGA

Spoštovani!

TD »Dediščina« poziva vse gostinske ponudnike, da se odzovejo za izvedbo gostinske ponudbe. Za to ima na voljo stojnico ob transformatorju, v dogovoru z Občino Sveti Jurij v Slov. goricah in PGD Sveti Jurij pa tudi lahko postavi šotor, ki ga dobi brezplačno.

Pogoj za izbor je, da izvede tudi pogostitev nastopajočih, za katere bo TD »Dediščina« plačala 2 eur za porcijo (obrok hrane + gibanica)., cca 100 - 150 porcij.

TD »Dediščina« mora pred izvedbo Jurjevega nakazati na zgornji račun 100 EUR, 100 EUR pa po prireditvi in obračunu stroškov. TD »Dediščina« bo zagotovila Dixi, ozvočenje in glasbeno skupino mladih, vso reklamo in prijavo prireditve.

Odločitev sporočite na meil: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. ali v pisni obliki. V ponudbi morate točno navesti, kaj se bo dogajalo glede gostinske ponudbe (zaradi prijave). Ponudbe pričakujem do 15.4. 2015.

Za vse informacije me lahko pokličete na tel. 041 817 198.

 

                                                                           Turistično društvo »Dediščina« 
                                                                                        predsednica     
                                                                           Marija Šauperl, univ. dipl.org.