NEODVISNA KANDIDATURA ZA NADOMESTNE VOLITVE SVETNIKA OBČINSKEGA SVETA V 1 VOLILNI ENOTI

V Uradnem listu Republike Slovenije, št. 61/2019 z dne 11.10.2019, je bil objavljen razpis nadomestnih volitev v občinski svet Občine Sv. Jurij v Slov. goricah v 1. volilni enoti, katera zajema naselji Jurovski Dol in Malna. Glasovanje bo potekalo v nedeljo, 15.12.2019.

Neodvisna kandidatura se predloži Občinski volilni komisiji Občine Sv. Jurij v Slov. goricah najkasneje do 14.11.2019 do 19. ure.

Kandidatura se vloži na naslednjih predpisanih obrazcih:
- Obrazec LV-6 (kandidatura za volitve članov občinskega sveta)
- Obrazec LV-8
- Obrazec LV-16
- Podpora od 30-ih občanov, ki živijo v volilni enoti 1 (Jurovski Dol, Malna) in imajo volilno pravico.

Priloge:

neimenovano