POHOD "POTOK NAS POVEZUJE"

TIKIC Zelena centrala organizira pohod ob Globovnici "Potok nas povezuje"

v soboto, 22.6.2013 ob 13. uri.

Zbirališče: ob 13.00 na trgu v Jurovskem Dolu.

Cilj: kmečke igre pri Country Ostroga baru ob 14.00 (pri Toplaku na Malni)

Med potjo se bomo dogovorili za ekipo, ki bo zastopala pohodnike na igrah.
TIKIC ZELENA CENTRALA bo zagotovila kotizacijo za ekipo ter nagrado za kralja/kraljico Globovnice.
To bo začetek nove destinacije v Jurovskem Dolu v okviru projekta »Potok nas povezuje«, saj je ob Globovnici možnost sprehodov, kolesarjenja, tekanja, jahanja....preko vsaj 3 občin: Lenarta, Sv.Jurija v Slovenskih goricah in Šentilja ter Pesnice – od izvira Globovnice do izliva.

Ker je Country Ostroga bar točka ob potoku in kmečke igre njihova tradicionalna prireditev, bo kraljica/kralj Globovnice v prihodnje pomembna osebnost v naši občini. Bo pa to zaslužen član ekipe pohodnikov pa še nagrado bo dobil.
Saj poznate tisto o povodnih možeh in njihovih dobrih (recimo da največkrat dobrih) delih.
Več na kraju samem.

Razkritje skrivnosti si je potrebno prislužiti.
Hkrati naj povemo tudi, da bo dogodkov, povezanih s tem projektom v letošnjem letu še več. Tako bodo osnovnošolci v okviru Jurčkovega tabora kolesarili k izviru Globovnice in v poletnem času bo pohod med lenarško Poleno in Jurovskim Dolom.
Informacije bomo sproti javno objavili.

Pridite na pohod!

TKIC Zelena centrala