Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

panorama-jurij3

DRUŽINA POJE 2012

V nedeljo, 16. decembra 2012, smo v telovadnici OŠ Jožeta Hudalesa v Jurovskem Dolu izvedli že 17. tradicionalno prireditev Družina poje.

Na prireditvi se je predstavilo 22 pojočih družin in skupin. Veseli smo da je v našem kraju vse več mladih, ki kljub vsakodnevni poplavi moderne glasbe – ne pozabijo na domačo, slovensko pesem in jo s ponosom predstavljajo. Tako skrbijo, da pri nas slovenska pesem ne bo nikoli izumrla, saj je za slovenski narod neprecenljiva. Skupaj s številnimi obiskovalci smo se spominjali časov, ko se je v družinah še veliko pelo.

Vreme

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih