OBVESTILO OBČANOM IN OBČANKAM

Naprošamo vas, da zaradi povečanega števila okužb in razglašene epidemije vzpostavite stik z občinsko upravo preko telefona, elektronske pošte ali navadne pošte, občino pa obiščete le v nujnih primerih.

Ob tem vas obveščamo, da v kolikor sumite ali imate potrjeno okužbo na Covid-19 in ne boste imeli možnosti zagotovitve oskrbe s hrano in drugimi nujnimi zadevami (zdravila, zaščitna sredstva…) lahko za pomoč pokličete na tel. št. 041 327 011 (Samo Kristl) ali 051 425 034 (Alen Breznik).

LITERARNO-GLASBENI VEČER DEKLICA MOJEGA SPOMINA

V soboto, 26. septembra 2015 ob 19. uri

se bo v kulturnem domu v Jurovskem Dolu odvijal

literarno-glasbeni večer, posvečen Niki Jankovič,

z naslovom Deklica mojega spomina.

Ob glasbeni spremljavi bo predstavljena Nikina pesniška zbirka, ki bo izdana ob tej priložnosti.

Vsi prostovoljni prispevki, zbrani s pesniško zbirko, bodo namenjeni Društvu srčnih otrok.

Večer bodo glasbeno popestrili Žan Trobas s harmoniko, Sandra Čepin na klavirju in Blaž Trobas s trobento.

Vljudno vabljeni.

docxVABILO