Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

vabilo jurjevidnevi 2018 4mvabilo jurjevidnevi 2018 4mvabilo jurjevidnevi 2018 4mvabilo jurjevidnevi 2018 4m

panorama-jurij3

TRADICIONALNO SREČANJE GASILCI - LOVCI V JUROVSKEM DOLU

V okviru “Jurjevih dnevov” smo se tradicionalno srečali gasilci PGD Sv. Jurij v Slov. goricah in lovci LD Sv. Jurij. Pomerili smo se v sedmih različnih disciplinah, kjer smo preizkusili medsebojno tekmovalnost. Pričeli smo z lovsko disciplino in sicer s streljanjem s puško. Nadaljevali smo z gasilsko disciplino zbijanje tarče z vedrovko. Pomerili smo se še v šahu, kartah, ročnem nogometu, pikadu in vleki vrvi. Dejanski rezultat je bil obrobnega pomena, uspešnejši pa so bili gasilci, ki so zmagali z rezultatom 5:2. Srečanje smo zaključili s pogostitvijo, ki jo je organiziralo PGD Sv. Jurij v Slov. goricah.
 
srecanje gasilci lovci

Vreme

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih