OBVESTILO OBČANOM IN OBČANKAM

Naprošamo vas, da zaradi povečanega števila okužb in razglašene epidemije vzpostavite stik z občinsko upravo preko telefona, elektronske pošte ali navadne pošte, občino pa obiščete le v nujnih primerih.

Ob tem vas obveščamo, da v kolikor sumite ali imate potrjeno okužbo na Covid-19 in ne boste imeli možnosti zagotovitve oskrbe s hrano in drugimi nujnimi zadevami (zdravila, zaščitna sredstva…) lahko za pomoč pokličete na tel. št. 041 327 011 (Samo Kristl) ali 051 425 034 (Alen Breznik).

TRADICIONALNO SREČANJE MED ZASELKI PRESTAVLJENO NA TOREK, 25.6.2019

Obveščamo vas, da je tradicionalno srečanje med zaselki v soboto, 18. maja 2019 zaradi slabega vremena odpovedano in je prestavljeno na torek, 25. junija 2019 s pričetkom ob 9. uri.

Športno društvo Sv. Jurij v Slov. goricah