OBVESTILO OBČANOM IN OBČANKAM

Naprošamo vas, da zaradi povečanega števila okužb in razglašene epidemije vzpostavite stik z občinsko upravo preko telefona, elektronske pošte ali navadne pošte, občino pa obiščete le v nujnih primerih.

Ob tem vas obveščamo, da v kolikor sumite ali imate potrjeno okužbo na Covid-19 in ne boste imeli možnosti zagotovitve oskrbe s hrano in drugimi nujnimi zadevami (zdravila, zaščitna sredstva…) lahko za pomoč pokličete na tel. št. 041 327 011 (Samo Kristl) ali 051 425 034 (Alen Breznik).

Društvo vinogradnikov Sveti Jurij

Naslov: Jurovski Dol 2
2223 JUROVSKI DOL

Predsednik: Ivan TOPLAK

VABILO NA 3. FESTIVAL VIN OSREDNJIH SLOVENSKIH GORIC

Spoštovani vinoljubi!

Vabimo Vas v čudoviti ambient Samostanske vinske kleti v Občini Sveta Trojica, na že tradicionalni Tretji festival vin Osrednjih Slovenskih goric.

Vabljeni, da poskusite odlična vina lokalnih vinogradnikov iz Osrednjih Slovenskih goric, poskusite domače dobrote, prisluhnete čudovitim melodijam Vokalne skupine Štirje Študenti in prisostvujete na veličastnem spustu penin v Samostanski vodnjak.

Se vidimo v petek, 26.oktobra s pričetkom ob 18 uri v Sveti Trojici.

Ne pozabite pa: »Skupaj lažje rastemo, skupaj zmoremo več.«

Društvo Vincar v sodelovanju z društvi vinogradnikov UE Lenart

1352 001IMG 9563IMG 9599IMG 9644