NASTANITEV ZA STAREJŠE

V neokrnjeni naravi Slovenskih goric odpiramo vrata 6-im starejšim osebam (ki niso odvisne od tuje pomoči pri opravljanju osnovnih dnevnih opravil), katere si želijo preživeti jesen življenja na deželi v sobivanju s sovrstniki. Na voljo je 6 enoposteljnih oz. možnost dvoposteljne sobe s vključeno prehrano (zajtrk, kosilo, večerja, malica). V sodelovanju z zunanjimi partnerji zagotovljen aktivni program preživljanja prostega časa.

Storitev opravljamo na podlagi dovoljenja za opravljanje dejavnosti celodnevnega varstva starejših.

Vse dodatne informacije na spodnji povezavi:

oz. na spodnjih kontaktih:
Matjaž Mohorko, nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji
Spodnji Gasteraj 46a
2223 Jurovski Dol