Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

  • jurovski dol1
  • jurovski dol2
  • jurovski dol3
  • jurovski dol4
  • jurovski dol5
  • jurovski dol6
  • jurovski dol7
  • jurovski dol8

panorama-jurij3

panorama-slika

90 LET ANTONIJE ČUČEK IZ ŽITENC

V mesecu marcu je svojih 90 let praznovala Antonija Čuček iz Žitenc. Zaradi razglašene epidemije Covid - 19, jo je župan Peter Škrlec obiskal v mesecu juniju in ji ob rojstnem dnevu zaželel vse najboljše ter ji izročil simbolno darilo.

Perko Antonija se je rodila 1930 na Žitencah. Poročila se je s sodarjem Čuček Antonom, s katerim je bila poročena 50 let, vse do leta 2001, ko je preminil. Na jesen življenja ji pri opravilih pomaga g. Jože Vake.

20200625 114531 HDR

thumb Telovadnica na prostem2

esrr

thumb ozivitev trskega jedra

Vreme

brosura sv jurij
logo rasg
 
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih