Sprejem odličnjakov 2020

Ob zaključku šolskega leta je župan Občine Sv. Jurij v Slov. goricah Peter Škrlec pripravil sprejem za učence iz Osnovne šole Jožeta Hudalesa, generacije 2011- 2020, ki so bili odlični v vseh devetih letih osnovnošolskega izobraževanja.
V sredo, 24.06.2020 so se tako sprejema udeležili odličnjaki: Julija Konrad, Jonas Kacijan, Maja Škamlec in Tijana Škrlec. Na sprejemu pa so jih spremljali starši in razredničarka Aleksandra Žnuderl, sorazrednika Ana Šuster Kraner in David Bratovčak ter ravnateljica Vesna Breznik.
Župan Peter Škrlec je v svojem nagovoru učencem čestital ob dosegu devetletne odličnosti in se jim obenem zahvalil za vse dosežke in udejstvovanja, s katerimi niso dosegli zgolj osebnega uspeha, ampak so promovirali šolo in kraj, tudi lokalno skupnost kot takšno. Obenem se je zahvalil učiteljem in ravnateljici, za predano in strokovno delo ter staršem za moralno, tudi finančno podporo in skrbnost. Župan je odličnjakom zaželel veliko uspeha in zdravja v prihodnje z željo da uresničijo vse zastavljene cilje, ki jih bodo v življenju osrečevali.
V spomin na dogodek je župan odličnjakom poklonil spominska darila, prijetno druženje pa se je nadaljevalo na manjši pogostitvi.

odlicnjaki 7 of 68odlicnjaki 9 of 68odlicnjaki 12 of 68odlicnjaki 16 of 68odlicnjaki 21 of 68odlicnjaki 25 of 68odlicnjaki 30 of 68odlicnjaki 49 of 68odlicnjaki 50 of 68odlicnjaki 62 of 68

thumb Telovadnica na prostem2

esrr