OBVESTILO O PONOVNEM POSLOVANJU OBČINE ZA STRANKE V ČASU URADNIH UR

Občina Sv. Jurij v Slov. goricah vas obvešča, da od srede, 13.05.2020, po ukinitvi uradnih ur zaradi pojava epidemije koronavirusa COVID -19, spet posluje za stranke, in sicer v času uradnih ur:

PONEDELJEK

od 8.00 do 12.00 ure in od 13.00 do 17.00 ure

ČETRTEK

od 8.00 do 13.00 ure

V skladu z navodili in priporočil Nacionalnega inštituta za javno zdravje, JE OBVEZNA UPORABA ZAŠČITNE MASKE ali druge oblike zaščite ustnega in nosnega predela (šal, ruta ali podobne oblike zaščite), ki prekrijejo nos in usta.

PRED VSTOPOM V PISARNO, SI JE POTREBNO RAZKUŽITI ROKE.

Poslovanje občine bo nemoteno potekalo po telefonu in elektronski pošti, v celotnem poslovnem času občine.

Telefonska številka: 02 729 52 50

Za razumevanje se vam zahvaljujemo.

thumb Telovadnica na prostem2

esrr