PREVENTIVNI UKREPI OB IZBRUHU KORONAVIRUSA

Spoštovani občani in občanke!

Obveščamo vas, da zaradi preventivnih ukrepov v zvezi s povečano stopnjo tveganja prenosa koronavirusa, od danes, 16.03.2020, do nadaljnjega na Občini Sv. Jurij v Slov. goricah ne bo uradnih ur za sprejem strank. Stranke naprošamo, da vzpostavite stik z občinsko upravo preko telefona, elektronske pošte ali navadne pošte.

Ob tem vas obveščamo, da oboleli, ki bodo v domači oskrbi in ne bodo imeli možnosti zagotovitve oskrbe s hrano in drugimi nujnimi zadevami (zdravila,…) lahko za pomoč pokličejo na tel. št. 041 327 011 (Samo Kristl).

zupan   obcuprava   sao   nadzorniodbor   projekti   drustva   prireditveobcina   zasedenostkd   jurjevidnevi    turizem   facebook

ODREDBA O OMEJITVI ODLAGANJA ODPADKOV V ZBIRNEM CENTRU SAUBERMACHER SLOVENIJA D.O.O., LENART

V skladu z odredbo župana Občine Lenart vas obveščamo, da bo zbirni center Saubermacher Slovenija d.o.o., Lenart za prevzem odpadkov v nujnih primerih odprt od ponedeljka do petka, od 7. do 15. ure.

Ta odredba začne veljati dne 24.03.2020 in velja do preklica oz. dokler ne preneha nevarnost širjenja nalezljivih bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19).

pdfOdredba o omejitvi odlaganja odpadkov.pdf

thumb Telovadnica na prostem2

esrr