PREVENTIVNI UKREPI OB IZBRUHU KORONAVIRUSA

Spoštovani občani in občanke!

Obveščamo vas, da zaradi preventivnih ukrepov v zvezi s povečano stopnjo tveganja prenosa koronavirusa, od danes, 16.03.2020, do nadaljnjega na Občini Sv. Jurij v Slov. goricah ne bo uradnih ur za sprejem strank. Stranke naprošamo, da vzpostavite stik z občinsko upravo preko telefona, elektronske pošte ali navadne pošte.

Ob tem vas obveščamo, da oboleli, ki bodo v domači oskrbi in ne bodo imeli možnosti zagotovitve oskrbe s hrano in drugimi nujnimi zadevami (zdravila,…) lahko za pomoč pokličejo na tel. št. 041 327 011 (Samo Kristl).

zupan   obcuprava   sao   nadzorniodbor   projekti   drustva   prireditveobcina   zasedenostkd   jurjevidnevi    turizem   facebook

SKLICANA JE 10. REDNA SEJA OBČINSKEGA SVETA

Župan Peter Škrlec je sklical 10. redno sejo Občinskega sveta Občine Sv. Jurij v Slov. goricah, ki se zaradi izrednih razmer opravi na daljavo. Predlogi sklepov se sprejmejo z glasovanjem po elektronski pošti ali faksu do četrtka, 2.4.2020 do 15. ure.

Več v prilogah.

20200324131003 00001