Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

  • jurovski dol1
  • jurovski dol2
  • jurovski dol3
  • jurovski dol4
  • jurovski dol5
  • jurovski dol6
  • jurovski dol7
  • jurovski dol8

PREVENTIVNI UKREPI OB IZBRUHU KORONAVIRUSA

Spoštovani občani in občanke!

Obveščamo vas, da zaradi preventivnih ukrepov v zvezi s povečano stopnjo tveganja prenosa koronavirusa, od danes, 16.03.2020, do nadaljnjega na Občini Sv. Jurij v Slov. goricah ne bo uradnih ur za sprejem strank. Stranke naprošamo, da vzpostavite stik z občinsko upravo preko telefona, elektronske pošte ali navadne pošte.

Ob tem vas obveščamo, da oboleli, ki bodo v domači oskrbi in ne bodo imeli možnosti zagotovitve oskrbe s hrano in drugimi nujnimi zadevami (zdravila,…) lahko za pomoč pokličejo na tel. št. 041 327 011 (Samo Kristl).

zupan   obcuprava   sao   nadzorniodbor   projekti   drustva   prireditveobcina   zasedenostkd   jurjevidnevi    turizem   facebook

panorama-jurij3

panorama-slika

SKLICANA JE 10. REDNA SEJA OBČINSKEGA SVETA

Župan Peter Škrlec je sklical 10. redno sejo Občinskega sveta Občine Sv. Jurij v Slov. goricah, ki se zaradi izrednih razmer opravi na daljavo. Predlogi sklepov se sprejmejo z glasovanjem po elektronski pošti ali faksu do četrtka, 2.4.2020 do 15. ure.

Več v prilogah.

20200324131003 00001

Gradivo za sejo:
pdfGradivo za 10. redno sejo.pdf

K točki 4: 
pdfZaključni račun proračuna občine za 2019.pdf
pdfZaključni račun 2019 - priloge.pdf
K točki 5:
pdfRebalans 2020 - gradivo.pdf

thumb Telovadnica na prostem2

esrr

thumb ozivitev trskega jedra

Vreme

brosura sv jurij
logo rasg
 
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih