Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

  • jurovski dol1
  • jurovski dol2
  • jurovski dol3
  • jurovski dol4
  • jurovski dol5
  • jurovski dol6
  • jurovski dol7
  • jurovski dol8

panorama-jurij3

panorama-slika

LIKOVNA RAZSTAVA NADE TOMAŽIČ

Po 24. tradicionalni  prireditvi Družina poje, ki je potekala 14.12.2019 v kulturnem domu v Jurovskem Dolu,  je bila v avli Fredija Neuvirta otvoritev likovne razstave, z naslovom INSPIRACIJA, ki jo je  na ogled postavila Nada Tomažič, članica likovne skupine KUD Gabrijel Kolbič iz Zgornje Velke. Nada živi v Sladkem vrhu in pravi o sebi, da jo k novim ciljem vedno znova popelje njen nemirni duh, ki hoče videti, slišati, doživeti in vedeti vsak dan kaj novega. Vedno znova išče nove izzive in vsak dan najde razlog za raziskovanje neznanega, Ustvarjalnost in želja po slikanju jo spremljata vse od otroštva. Toda šele po zaključku poklicne kariere je več časa posvetila likovnemu izražanju. Pri slikanju rada uporablja različne tehnike, različne medije. Blizu so ji akril in kombinacija z raznimi materiali, ki jih najde v naravi ali ji kje drugje. Rada uporablja lazurno tehniko nanašanja barv na razgibani, reliefni podlagi.  
Nada je razstavljala že na mnogih skupinskih in samostojnih razstavah.
 
Razstava bo na ogled do 16.2.2020.
 
Miroslav Breznik, predsednik KD Ivan Cankar Jurovski Dol 
 
IMG 8304

Foto: Maksimiljan Krautič

thumb Telovadnica na prostem2

esrr

thumb ozivitev trskega jedra

Vreme

brosura sv jurij
logo rasg
 
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih