ČETRTI FESTIVAL VIN OSREDNJIH SLOVENSKIH GORIC

»Skupaj lažje rastemo, skupaj zmoremo več!«

Slogan, ki pove veliko o povezovanju, sodelovanju in medsebojni pomoči.

In prav s tem sloganom raste naš Festival vin Osrednjih Slovenskih goric, ki bo tudi letošnje leto, potekal v veličastni Samostanski kleti v Občini Sveta Trojica.

Danes že lahko rečemo, da festival postaja tradicionalen.

Po uspešnem prvem festivalu, ki sem ga pričela kot takrat še aktualna Cerkvenjaška vinska kraljica, smo skupaj z Društvom za ohranjanje kulture Vincar, v drugo in tretje to še nadgradili.

In tudi v letošnjem letu bo tako - pestro dogajanje bomo nadgradili s Skupino Zven, degustacijo odličnih lokalnih vin, dvigom in spustom penin v samostanski vodnjak, ter ostalimi majhnimi presenečenji.

Se vidimo v petek, 25. oktobra 2019, s pričetkom ob 18. uri, na Četrtem festivalu vin Osrednjih Slovenskih goric.

Vljudno vabljeni, da podprete domače vinogradnike, poskusite odlična vina in preživite čudovit večer v prijetni družbi.

Se vidimo na festivalu, da preverimo, kaj je v kleti še ostalo in kaj nam ponuja nova vinska letina.

Martina Breznik
Društvo za ohranjanje kulture Vincar