NUJNO OBVESTILO - MOTENO DELOVANJE UPRAVE

Spoštovane občane obveščamo, da bo zaradi izpada elektrike zelo moteno delovanje občinske uprave v petek, ponedeljek in torek od 8.30 do 13.30 ure.

Za nujne stvari pokličite župana g.Škrlec na GSM: 041 327 580 ali g.Kristl Samo na GSM: 041 327 011.

Prosimo za razumevanje. Hvala.

NADOMESTNE LOKALNE VOLITVE 2019

Občinski svet Občine Sv. Jurij v Slov. goricah je na svoji 6. redni seji, dne 26.09.2019, sprejel Ugotovitveni sklep o prenehanju mandata člana občinskega sveta, Breznik Alena, saj je le-ta podal odstopno izjavo.

Na podlagi tega je Občinska volilna komisija razpisala nadomestne lokalne volitve za člana občinskega sveta Občine Sv. Jurij v Slov. goricah v 1 volilni enoti. 1. volilna enota obsega celotno območje naselij Jurovski Dol in Malna. Nadomestne lokalne volitve bodo v nedeljo, 15. decembra 2019.

Vse informacije o lokalnih volitvah so dostopne na spletni strani občine, pod zavihkom Nadomestne lokalne volitve 2019:

thumb Telovadnica na prostem2

esrr