90 LET KRISTINE ŠABEDER IZ ZG. PARTINJA

V sredo, 17.7.2019 je svoj 90. rojstni dan praznovala Šabeder Kristina iz Zg. Partinja. Rodila se je leta 1929 v Ročici v Jakobskem Dolu, kjer je odraščala skupaj z mlajšo sestro Slavico.

Pot življenja jo je zanesla v Jurovski Dol, kjer živi še danes. Pri svojih 90-tih letih si še vedno čas krajša s štrikanjem in kvačkanjem, prav tako pa dneve preživlja v družbi sina Branka, vnukinje Klavdije in pravnukinje Elvire.

Ob častitljivem dogodku jo je obiskal župan Peter Škrlec in ji ob izročitvi simboličnega darila čestital ter zaželel še mnogo zdravih in zadovoljnih let.

thumb Telovadnica na prostem2

plakatA3 Ozivitev trskega jedra ESRR