Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

  • jurovski dol1
  • jurovski dol2
  • jurovski dol3
  • jurovski dol4
  • jurovski dol5
  • jurovski dol6
  • jurovski dol7
  • jurovski dol8

panorama-jurij3

panorama-slika

POSTAVITEV MAJSKEGA DREVESA - PGD SV. JURIJ V SLOV. GORICAH

PGD Sv. Jurij v Slov. goricah je tradicionalno 30. aprila ob gasilskem domu postavilo majsko drevo. Drevo so gasilci pripeljali iz “Gajsterajskih” gozdov, ter ga pred postavitvijo lepo okrasili z vencem in trakovi. Kljub deževnemu vremenu se je zbralo precej ljudi, ki so na ročni način pomagali postaviti drevo. Po postavitvi je sledila manjša pogostitev za vse udeležence. Zbrano množico so pozdravili tudi domači predsednik gasilskega društva Jernej Sinič, župan občine Sv. Jurij v Slov. goricah Peter Škrlec in dekan Janko Gögner in se jim zahvalili za opravljeno delo, ter jim voščili lepe praznike. S tem je PGD Sv. Jurij v Slov. goricah počastilo bližajoče prvomajske praznike.

PGD Sv. Jurij v Slov. goricah

postavitev majskega drevesa

thumb Telovadnica na prostem2

esrr

thumb ozivitev trskega jedra

Vreme

brosura sv jurij
logo rasg
 
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih