POSTAVITEV MAJSKEGA DREVESA - PGD SV. JURIJ V SLOV. GORICAH

PGD Sv. Jurij v Slov. goricah je tradicionalno 30. aprila ob gasilskem domu postavilo majsko drevo. Drevo so gasilci pripeljali iz “Gajsterajskih” gozdov, ter ga pred postavitvijo lepo okrasili z vencem in trakovi. Kljub deževnemu vremenu se je zbralo precej ljudi, ki so na ročni način pomagali postaviti drevo. Po postavitvi je sledila manjša pogostitev za vse udeležence. Zbrano množico so pozdravili tudi domači predsednik gasilskega društva Jernej Sinič, župan občine Sv. Jurij v Slov. goricah Peter Škrlec in dekan Janko Gögner in se jim zahvalili za opravljeno delo, ter jim voščili lepe praznike. S tem je PGD Sv. Jurij v Slov. goricah počastilo bližajoče prvomajske praznike.

PGD Sv. Jurij v Slov. goricah

postavitev majskega drevesa