jurjevidneviprva

SLAVNOSTNA SEJA OBČINSKEGA SVETA OB 12. OBČINSKEM PRAZNIKU OBČINE

Na dan osrednje slovesnosti ob 12. občinskem prazniku Občine Sv. Jurij v Slov. goricah, v petek 20.04.2018 je potekala slavnostna seja Občinskega sveta Občine Sv. Jurij v Slov. goricah.

V kratkem nagovoru je župan Peter Škrlec poudaril dejstvo, da so občinski svetniki s pravilnimi in korektnimi odločitvami prispevali k izvedenim projektom in posledično razvoju občine. Ker je leto 2018, leto lokalnih volitev se je župan članicam in članom Občinskega sveta še posebej zahvalil za sodelovanje v celotnem štiriletnem obdobju.

Občinski svetniki so ob zaključku slavnostne seje nazdravili ob občinskem prazniku in se skupaj udeležili osrednje občinske proslave.