Javni razpisi     obcinskisvet     obrazci     kijz     vprasaj

  • jurovski dol1
  • jurovski dol2
  • jurovski dol3
  • jurovski dol4
  • jurovski dol5
  • jurovski dol6
  • jurovski dol7
  • jurovski dol8

panorama-jurij3

panorama-slika

JAVNA OBRAVNAVA PREDLOGA PRORAČUNA OBČINE SV. JURIJ V SLOV. GORICAH ZA LETO 2018

Na podlagi 4. odst. 88. čl. Poslovnika Občinskega sveta (Medobčinski uradni vestnik št. 16/10), je Občinski svet Občine Sv. Jurij v Slov. goricah na 21. redni seji, dne 23.11.2017, sprejel Sklep, da se o predlogu proračuna Občine Sv. Jurij v Slov. goricah za leto 2018 opravi javna razprava. 
 
Občina Sv. Jurij podaja predlog proračuna Občine Sv. Jurij v Slov. goricah za leto 2018 v javno obravnavo. Predlog proračuna za leto 2018,  ki ga sestavljajo splošni del, posebni del, načrt razvojnih programov, načrt delovnih mest ter letni načrt ravnanja z nepremičnim in premičnim premoženjem občine je objavljen na spletni strani www.obcinajurij.si. Vpogled v predlog proračuna za leto 2018 je možen v času uradnih ur tudi v prostorih Občine Sv. Jurij v Slov. goricah.
 
Rok za sprejem predlogov in pripomb ter amandmajev občanov in zainteresirane javnosti je do 13.12.2017. Preloge, iz katerih mora biti razviden predlagatelj in navedena utemeljitev predloga, lahko posredujete na naslov: Občina Sv. Jurij v Slov. goricah, Jurovski Dol 70/b, 2223 Jurovski Dol ali po elektronski pošti: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.. 
 

Vreme

Lokalnevolitve2018

brosura sv jurij
logo rasg
 
knjiznica
PIS
 
uradni list
zdobcin
piso
muv
mk-razpisi
prp

Spletna stran Občine Sveti Jurij v Slovenskih Goricah uporablja piškotke zaradi boljšega delovanja in zagotavljanja storitev spletne strani. Več o piškotkih