DRUGI FESTIVAL VIN OSREDNJIH SLOVENSKIH GORIC

Dnevi so se že prevesili v čudovito jesen, obarvano s kostanji in mladim vinom, ki ga bo kaj kmalu blagoslovil Sveti Martin.
Prav v teh dneh, pa mineva leto dni, od kar sem kot 4. Cerkvenjaška vinska kraljica v sodelovanju z vinogradniškimi društvi Upravne Enote Lenart, izvedla svoj veliki kraljevi projekt – Festival vin Osrednjih Slovenskih goric.
Festival je v lanskem letu privabil veliko število obiskovalec, navdušil domače vinogradnike in pridobil odlične kritike.
V ta namen in v namen, da festival postane tradicionalen, Vas letos ponovno vabimo v petek, 27. oktobra 2017, na Drugi festival vin Osrednjih Slovenskih goric, ki bo potekal v Samostanski kleti v Občini Sveta Trojica, s pričetkom ob 18uri.
Vljudno vabljeni, da podprete domače vinogradnike, poskusite odlična vina Osrednjih Slovenskih goric in preživite čudovit večer v prijetni družbi.
Pa ne pozabite, tako kot pravi slogan našega festivala: »Skupaj lažje rastemo! Skupaj zmoremo več.«

Plakat -_Drugi_festival_vin
Martina Breznik